Juhised COVID-19 leviku ennetamiseks

Juhised COVID-19 leviku ennetamiseks:

• Haigustunnustega (halb enesetunne, nohu, köha, palavik jne) laps ja täiskasvanu jääb koju.
  • Haigustunnustega õpilane saadetakse koju. Koolil on õigus kõiki kontaktivaba termomeetriga kraadida.
  • Eneseisolatsiooni kohustusest palume teavitada rühmajuhendajat või juhtkonda.
  • Koolist eemal olev (eneseisolatsioonis) õpilane järgib õpetajate antud juhiseid iseseisvaks tööks.
  • Järgime hügieeninõudeid ja hoiame puhtust (peseme käsi, aevastades kasutame pabertaskurätte jne).
  • Palume (sh ka koolivaheaegadele) välisreise mitte planeerida. Vältimatute reiside korral tuleb jälgida Eesti Vabariigis kehtivaid nõudeid. Reisist palume teavitada rühmajuhendajat või juhtkonda.
  • Viirusohu kasvamisel lähtume Terviseameti juhenditest, infot jagame e-kirjaga ja kooli kodulehel.

Haapsalu linna koolide kokkulepe.