Tunniplaan lastele 2019/20. õppeaastal

Kunstiring I

juhendaja: Karel Rahu

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Esmaspäev
Vormiõpetus (keraamika)14.00-14.45Karel Rahu
Teisipäev
Pilditund (maaliklass)15.00-15.45Paula Marit Leiumaa

Kunstiring II

juhendaja: Karel Rahu

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Teisipäev
Pilditund (maaliklass)16.00-16.45Paula Marit Leiumaa
Neljapäev
Vormiõpetus
(keraamika)
15.00-15.45Karel Rahu

Kunstiring III

juhendaja: Karel Rahu

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Teisipäev
Pilditund (maaliklass)17.00-17.45Paula Marit Leiumaa
Neljapäev
Vormiõpetus
(keraamika)
14.00-14.45Karel Rahu

Ettevalmistus I

juhendaja: Aide Leit-Lepmets

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Esmaspäev
Maal15.00-16.30Aide Leit-Lepmets
Teisipäev
Vormiõpetus15.00-16.30Karel Rahu
Kolmapäev
Kompositsioon15.00-16.30Aide Leit-Lepmets

Ettevalmistus II

juhendaja: Aide Leit-Lepmets

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Esmaspäev
Maal16.30-18.00Aide Leit-Lepmets
Teisipäev
Vormiõpetus16.30-18.00Karel Rahu
Kolmapäev
Kompositsioon16.30-18.00Aide Leit-Lepmets

Ettevalmistus III

juhendaja: Aide Leit-Lepmets

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Esmaspäev
Vormiõpetus15.00-16.30Indrek Jets
Teisipäev
Kompositsioon16.30-18.00Aide Leit-Lepmets
Kolmapäev
Maal15.00-16.30Elis Saareväli

I kursus

juhendaja: Indrek Jets

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Esmaspäev
Vormiõpetus16.30-18.00Indrek Jets
Teisipäev
Joonistamine17.15-19.30Indrek Jets
Kolmapäev
Maal18.00-20.15Elis Saareväli
Neljapäev
Kompositsioon16.00-18.15Karel Rahu

II kursus

juhendaja: Karel Rahu

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Esmaspäev
Kompositsioon15.00-17.15Karel Rahu
Teisipäev
Joonistamine15.00-17.15Elis Saareväli
Kolmapäev
Vormiõpetus18.00-19.30Indrek Jets
Neljapäev
Maal15.45-18.00Elis Saareväli

III kursus

juhendaja: Elis Saareväli

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Esmaspäev
Joonistamine15.45-17.15Elis Saareväli
 
Kunstiajalugu17.15-18.45Karel Rahu
Teisipäev
Maal18.00-20.15Elis Saareväli
Kolmapäev
Vormiõpetus15.00-16.30Indrek Jets
 
Joonistamine16.30-18.00Karel Rahu
 Neljapäev
Kompositsioon (keraamika klassis)16.00-18.15Indrek Jets

IV kursus

juhendaja: Aide Leit-Lepmets

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Esmaspäev
Maal18.00-20.15Aide Leit-Lepmets
Teisipäev

Vormiõpetus

18.00-19.30Aide Leit-Lepmets
 Joonistamine19.30-21.00

Aide Leit-Lepmets

KolmapäevKunstiajalugu16.30-18.00

Indrek Jets

 Joonistamine18.00-19.30

Aide Leit-Lepmets

NeljapäevKompositsioon18.15-20.30

Aide Leit-Lepmets

Haapsalu Kunstikooli Ridala osakond 2019/2020 õp.a - I, III ja IV kursuse liitrühm

juhendajad: A. Lember / M. Mald

PäevÕppeaineKellaaegÕpetaja
EsmaspäevKeraamika / Maal13.40M. Mald / A. Lember
 Maal / Keraamika 14.25A. Lember / M. Mald
 Maal 15.10A. Lember 
 Kompositsioon 15.55 – Tundide lõpp 16.50 A. Lember
 TeisipäevKunstiajalugu IV kursus8.50-9.40  A. Lember
 Kompositsioon15.25  A. Lember
 Kompositsioon16.10 – Tundide lõpp 16.50 A. Lember
 KolmapäevKeraamika / Maal  13.40 M. Mald / A. Lember
 Maal / Keraamika14.25  A. Lember / M. Mald
  Joonistamine15.10  A. Lember
  Joonistamine 15.55 – Tundide lõpp 16.50 A. Lember
 Neljapäev Kunstiajalugu IV kursus 10.55-11.40 A. Lember
  Joonistamine 15.25 A. Lember
  III ja IV kursuse joonistamine 16.10 – Tundide lõpp 16.50 A. Lember