Haapsalu Viigi kooli õpilastööde näitus “AKVAARIUM”

29.09.2020 - 24.10.2020
Näituse asukoht: Majasaal

Haapsalu Viigi kooli õpilastööde näitus “AKVAARIUM” on pühendatud kooli 60. juubelile.

Näituse avamine teisipäeval, 29. septembril kell 13.00. Näitus jääb avatuks 24. oktoobrini.

Näitusel eksponeeritakse nahast mahulisi kalu, mis on riputatud tamiili otsas erinevatel kõrgustel laest põrandani  22 kuupmeetrilises ruumis („akvaariumis“). On ka kümmekond põhjakala. Avaneb põnev värvikirev veealune maailm. Kalad on kerges liikumises.

Kasutatud on nahka, tekstiili, vatiinijääke. Kasutatud on erinevaid tehnikaid – batikat, tilgatrükki, põletust, toonimist erinevate aersoolvärvidega, graniitvärvi, silikooniga tekitatud pinna reljeefsust, siksak- kääre, auguraudu, põimetehnikat. Lisatud on ka mõningaid nahkrõivaste valmisdetaile, „vuntsideks“ rihmikute osi, hõbedasi vöösid jms.

Kalad on valminud Viigi kooli õpetaja Villu Baumanni juhendamisel.