Haapsalu Kunstikooli õpilaste tööd pälvisid auhindu”Savisellid-10″ keraamikakonkursil

Juba 10-ndat korda kutsus Tallinna Huvikeskus Kullo üle-eesti lapsi ja noori osalema keraamikakonkursil “Savisellid”

Käesoleva aasta konkursist võttis osa üle 650 taiese 85 üldharidus- ja huvikoolist. Omalt poolt saatsime konkursile 14 savitööd, mis valminud õpetajate Margit Mald´i, May Aavasalu ja Indrek Jetsi juhendamisel ning 8 tööd Haapsalu Kunstikooli Ridala osakonnast, juhendaja Margit Mald.

31. märtsil, näituse avamisel kuulutati välja “Savisellid-10” konkursi võitjad.

Au oli näha auhinnatud tööde hulgas ka kahe meie kooli õpilase nime:
  1. Rebeka Kure (vanuserühm 6-8 eluaastast), töö “Jänes” – kunstiringi õpilane, juhendaja Margit Mald;
  2. Johanna Reppo (vanuserühm 11-13 eluaastat), töö “Hunt” – Haapsalu Kunstikooli Ridala osakonna III kursuse õpilane, juhendaja Margit Mald.

Näituse kuraator ja žürii liige on keraamik Triinu Maide-Safin. Züriis olid veel keraamikud Karin Kalman ja Kadri Kivi.

Palju õnne Rebeka, Johanna ja õpetaja Margit!

Väikese fotovaate näitusest leiab Kullo Lastegalerii FB lehelt: https://www.facebook.com/Lastegalerii .

Näitus Kuninga tänaval asuvas Kullo Lastegaleriis jääb avatuks kuni 27. aprillini (E-R 10.00-18.00).