Haapsalu Kunstikooli ja Haapsalu linna lasteaedade ühisprojekt “Lasteaedade vabaõhunäitus”

01.04.2023 - 28.05.2023
Näituse asukoht:

Haapsalu Kunstikooli ja Haapsalu linna lasteaedade ühisprojekti “Lasteaedade vabaõhtunäitus” tulemusena on  alates 01. aprillist kuni 28. maini Haapsalu Kunstikooli (Jaani 2) Piiskopilinnuse poolsel maja nurgal võimalik tutvuda lasteaialaste loominguga.

Näituse periood ja osalevad lasteaiad:

• 01. -16. aprill Uuemõisa Lasteaed-Algkool ja Ridala Põhikooli lasteaed
  • 17.-30. aprill Haapsalu Vanalinna lasteaiad (Tõruke ja Päikesejänku)
  •  02.-14. mai Pääsupesa ja Tarekese lasteaed
  • 15.-28. mai Vikerkaare lasteaed
A3 ja A4 formaadis tööde teema ja tehnika on vabad. Tööde valiku teevad lasteaiad ise.

“Lasteaedade vabaõhunäituse” idee sündis lasteaedade soovist korraldada näitust Haapsalu Kunstikooli majagaleriis. Näitusegraafiku vabade aegade puudusest tekkis mõte tekitada väikeste kunstisõprade tööde väljapanekuks lisapind.

Nõnda saavad nii linnainimesed kui ka külalised lasteaialaste kunstitöid vaadata just endale sobival ajal!

Toredat külastamist!