PABERLÕIKE ÕPITUBA täiskasvanud õppija nädala raames (TÕN)

14. oktoobril kell 12 ootame kõiki huvilisi alates 13-ndast eluaastast Haapsalu Kunstikooli täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames toimuvasse PABERLÕIKE ÕPITUPPA, et koos käia Hans Christian Anderseni ja Henri Matisse’i jälgedes.

Kristel Terepingi (Instagram @kristeltereping) juhendamisel tutvume lühidalt paberlõike ajalooga, vaatame erinevaid inspiratsiooni pakkuvaid näiteid ning proovime ka ise kätt ehk „joonistame kääridega“  nagu suured meistrid Henri Matisse ja jutuvestja Andersen.

Õpitoa käigus kasutame lihtsaid töövahendeid (käärid, paber, nuga, lõikematt) ja lõikame ise huvitavaid  tasapinnalisi ja ruumilisi teoseid. Töötoas on võimalus kätt proovida sümmeetrilise pildi, portree või maski, „paberipärja“, ruumilise pildi või skulpturaalse teosega. 

Tegevuse käigus uurime ja arutame, kuidas paberlõikekunsti kasutada kaunistusena.

Eelnev paberlõike kogemus pole vajalik!

Õpituba kestab orienteeruvalt 2 tundi ning osalustasu on 24 eurot (juhendamine + kõik tegevuseks vajalikud vahendid). Tasumine arve alusel!

Osalemissoovist anna palun teada meili teel: info@hkk.edu.ee

Töötuba toimub vähemalt 8 osalejaga!

11. – 22. oktoober toimub traditsiooniline Täiskasvanud Õppija Nädal (TÕN), mida koordineerib ETKA Andras koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga. TÕNi raames toimub erinevates Eestimaa paigus arvukalt täiskasvanuharidust populariseerivaid ning õppimisvõimalusi tutvustavaid tegevusi. Tähistatakse elukestvas õppes osalemist ja tunnustatakse inimeste  õppimisalaseid saavutusi ning kohalikes omavalitsustes toimunud õpitegusid .

Erinevaid töötubasid ja infotunde ning muul viisil täiskasvanud inimest uusi asju õppima meelitavaid tegevusi leiad siit kalendrist.

Kõikide teiste maakondade TÕN nädala tegevusi näeb Andrase koduleht.