Katsed

Haapsalu Kunstikooli sisseastumiskatsed 2021/22. õppeaastaks toimuvad 2021. aasta augustikuus

Haapsalu Kunstikooli õppima asumiseks tuleb lapsevanemal esitada Haapsalu Kunstikoolile vormikohane taotlus ARNO kaudu (https://piksel.ee/arno/haapsalu/) või Haapsalu Kunstikoolis (Jaani 2). Taotlust tehes tuleb kindlasti jälgida, et on valitud 2021/22. õppeaasta!

Kooli vastuvõtt toimub sisseastumiskatsete alusel ettevalmistusklassi ja I kursusele sisseastujatele. Sisseastumiskatsetele tulles peab õpilane kaasa võtma 5  enda tehtud tööd omal valikul (millest soovitavalt 2 on tehtud iseseisvalt, mitte koolis ega muul juhendatud viisil).

Sisseastumiskatseid ei pea tegema kunstiringi, osalise õppeajaga ja täiskasvanute õpperühmadesse soovijad.

I kursusele võib vabade kohtade olemasolul võtta õpilasi sisseastumiskatsete tulemusena kuni 30. septembrini. Hiljem kooli astunud õpilased arvatakse küll I kursuse nimekirja, kuid otsuse kursuse lõpetamise kohta teeb õppenõukogu õppeaasta lõpul.

Täiendav info telefonil 473 3440 või info[ätt]hkk.edu.ee.