Katsed

ETTEVALMISTUSKLASSIDE ja I KURSUSE vastuvõtukatsed toimuvad 29. augustil, kolmapäeval, kell 18. HETKEL ON KUNSTIRINGIDE ÕPPERÜHMAD TÄIS. Vabu kohti ei ole.

Kooli vastuvõtt toimub sisseastumiskatsete alusel ettevalmistusklassi ja I-III kursusele sisseastujatele. Sisseastumiskatsetele tulles peab õpilane kaasa võtma 5  enda tehtud tööd omal valikul (millest soovitavalt 2 on tehtud iseseisvalt, mitte lasteaias või koolis).

Sisseastumiskatseid ei pea tegema kunstiringi, osalise õppeajaga ja täiskasvanute õpperühmadesse soovijad.

I kursusele võib vabade kohtade olemasolul võtta õpilasi sisseastumiskatsete tulemusena kuni 31. oktoobrini. Hiljem kooli astunud õpilased arvatakse küll I kursuse nimekirja, kuid otsuse kursuse lõpetamise kohta teeb õppenõukogu õppeaasta lõpul.

Sisseastumiskatsed edukalt läbinud õpilase seaduslik esindaja sõlmib kooliga  õpilaskoha kasutamise lepingu, kinnitades õpilase soovi õppimaasumiseks ja tagades lapsevanema nõusoleku lepingujärgsete kohustuste võtmiseks.

Kas Sina või Su laps soovib tulla kunstikooli õppima? Helista tel: 4735608 või kirjuta meile info[ätt]haapsalukunstikool.ee ja leiame koos sobiva lahenduse.