“Õpitund 2022” Haapsalu Kunstikoolis 12. oktoobril!

Haapsalu Kunstikool kutsub teid oma lõunapausi veetma 12. oktoobril kell 12.10 „Õpitund“ raames kunstikooli, et saada osa „Kunstiamps – miks võiks veeta oma lõunapausi kunstinäitusel?” loeng/jalutuskäigust.

Korraldame lõunapausi ajal väikese loengu, pakume kõrvale toiduampsu ja teeme väikese jalutuskäigu nii kunstikooli näitustel kui lähedal olevates galeriides- Haapsalu Linnagaleriis ja Lääne maakonna keskraamatukogus.

Kunsti ja näituste olulisuse mõtestamisel aitab kaasa meie kooli vilistlane Maarin Ektermann/Mürk (1983), kes on kunstitöötaja, kes tegeleb kaasaegse kunsti korraldamise ja vahendamisega erinevates vormides. Tema viimased suuremad projektid on koos Mary-Ann Talvistuga väikemuuseumeid ja kunstnike dialoogi asetav „Kunstnikud kogudes” (2017 – ), koos Henri Hütiga kultuurielu rituaale ümber mõtestav RESKRIPT Kanuti Gildi SAALi egiidi alt (2019 – ) ning alates 2020 sügisest uue alternatiivharidus-platvormi proloogkool eestvedamine. Igapäevaselt töötab ta Eesti Kunstiakadeemias Üldteooriaainete keskuse juhataja ja lektorina.

Tulla võib juba ka kl 12.00, et tassikest kohvi/teed ja ampse nautida.

Kestvus: 1-1,5 h (kuidas kellelgi võimalik on osaleda).

Sündmus on kõigile tasuta.

„Õpitund“ on neljandat korda toimuv üle-eestiline täiskasvanuhariduse sündmus, mis käesoleval aastal toimub 12. oktoobril. Erinevad õpitoad, mis on registreeritud Andrase lehel, on leitavad siin kaardil: https://andras.ee/opitund-kaart

Sel päeval kutsutakse kõiki täiskasvanuid, sõltumata asukohast, ühe tunni jooksul midagi uut õppima. Õppida võib üksi, koos sõprade, töökaaslaste või kogukonnaga. Lubage uued teadmised ja inspiratsioon oma ellu – õppimine teeb õnnelikuks!