Lastekunstikoolide lõputööde näitus Kullo Lastegaleriis

Eesti kunstikoolides valmib igal aastal mitmeid suurepäraseid lõputöid. Kaks aastat tagasi kutsus Eesti Kunstikoolide Liit eksponeerima parimaid lõputöid üleriigilisel ühisnäitusel. Nüüd on üle-eestiline näitus saamas traditsiooniks, sest ka sel aastal on võimalus oma õpilaste viimaste aastate õnnestunumad tööd tuua suurema kunstipublikuni üleriigilisel ühisnäitusel Kullo Lastegaleriis (Kuninga 6, Tallinn) perioodil 10.-28. oktoober 2022.

2022. aasta näitusel eksponeerivad valikut viimastel aastatel valminud lõputöödest 15 kunstikooli üle Eesti. Esindatud on Jõhvi, Haapsalu, Viimsi, Pärnu, Ahtme, Viljandi, Kose, Põltsamaa, Paide, Kehtna, Kiili, Kohila, Lihula, Märjamaa ja Tartu 44 noore kunstniku teosed.

Haapsalu Kunstikoolist valiti näituse kuraatorite poolt 2022. aasta näitusele järgmiste vilistlaste tööd:

• Kai Kurisman (Haapsalu Kunstikooli Ridala osakond);
  • Helin-Mari Maripuu (Haapsalu Kunstikooli Ridala osakond);
  • Erik Ulm (Haapsalu Kunstikooli Ridala osakond);
  • Aaron Lillemäe;
  • Anneli Rakhletska;
  • Hanna Sepsivart;
  • Sofia Šikirjavaja;
  • Anna Trynova;
  • Keiro Vasar.

Kunstikoolide lõputööde näitus avatakse 8. oktoobril kell 16.00!