Laste ja noorte välinäitus “Kõlapilt”

Haapsalu Kunstikool osales Eesti Kunstikoolide Liidu ja Kunstihariduse Ühingu poolt korraldatud laste ja noorte välinäitusel “Kõlapilt”, millega andsime omapoolse panus Tallinnas toimuvale Noorte Laulu- ja Tantsupeole. Näituse sisu oli ajendatud laulupeo repertuaarist, kus õpilased said illustreerida laule, mida 2023 aasta laulupeol esitati.

70 Eesti kooli tööd olid laulu- ja tantsupeo ajalisel perioodil väljas Tallinnas Tammsaare pargis, Uue Turu platsil ja Kaarli puiesteel ajavahemikul 18. juunist – 03. juulini.

Haapsalu Kunstikooli esindasid näitusel Keiti Jaaniste ja Mirjam Tammelehe tööd.

Näitus on küll tänaseks lõppenud, kuid pildigaleriid laulupeole pühendatud näitusetöödest saab vaadata jätkuvalt siit.