Haapsalu Kunstikooli koolisisese MEENEKONKURSI võitjad on selgunud!

Veebruaris 2024 kuulutasime Haapsalu Kunstikooli õpilastele välja MEENEKONKURSImille eesmärgiks oli leida toredaid ideid kunstikoolile sobiva mälestuseseme või praktilise otstarbega kingituse kujundamiseks. Lähemalt saab konkursi tingimuste ning auhindadega tutvuda siin.

Märtsikuu lõpus valis Haapsalu Kunstikooli õpetajatest ja direktorist koosnev hindamiskomisjon välja auhinnalised ideed ning välja otsustati anda ka kaks eripreemiat.

I koht läks Haapsalu Kunstikooli vilistlasele ja hetkel avatud stuudios õppivale Hanna Sepsivartile, kelle arvates võiks olla PUIDUST PALETT just selleks toredaks kingituseks, mida üle anda kunstikooli õpingutega alustavatele uutele õpilastele. Graveeritud/põletatud logo ja õpilase nimi annaks sellele kingitusele igati lisaväärtust.  

II koha vääriliseks tunnistati ettevalmistusklassi õpilase Lisann Tomsoni idee, KUNSTIKOOLI KALENDER, kuhu õpilased saaksid märkida kunstikooli tundide ajad, et seeläbi lihtsustada enda ajaplaneerimist. 

III koha auhind läks jagamisele ettevalmistusklassi poiste Raafael Veide ja Timo Toom´i ühismõttetalgutena tekkinud ideele spordibatoonist, eelistatult sidruni, greibi ja viinamarja maitsega. Kindlasti igati sobilik kingitus igas vanuses õpilasele, kunstikooli sõbrale või koostööpartnerile!

Teiste seast jäid eriliselt silma ning pälvisid konkursi eripreemia ettevalmistusklassi õpilaste Kete Jaaniste ja Teele Sahk meeneideed, milleks olid Haapsalu Kunstikoolile iseloomulikest sõnadest koosnev T-särgi kujundus ja lõbusalt värviline pliiatsikarbi kujuline šokolaad, sest šokolaad on maitsev, parandab aju tööd ja täidab tühja kõhtu. 

Toetajad: