Valgusinstallatsiooni konkurss “Valgus ja Vari”

Juba kolmandat aastat kutsub Eesti Kunstikoolide Liit üles üldharidus- ja huvikoole ning noortekeskuseid osa võtma valgusinstallatsioonide konkursist “Rõõmustajad pimedas”. Selle aasta konkursi alateemaks on “Valgus ja vari”

Konkursi võitja valitakse välja Eesti Kunstikoolide Liidu facebooki lehel toimuva rahvahääletuse tulemusena. Rahvahääletus algab 15. detsembril ja lõpeb 21. detsembril kell 23.59Rohkem infot konkursi kohta ja galerii saadetud töödest leiab Eesti Kunstikoolide Liidu kodulehelt.

Haapsalu Kunstikool saatis konkursile ühe töö, mille autoriks I kursuse õpilane Elo Lehtla. Valgusinstallatsioon “Kunstiteosed öös” valmimisele aitasid kaasa õpetaja Indrek Jets juhendajana ja Rein Rahu tehniliste lahenduste poole pealt.

Elo teos on kunstikooli ja Haapsalu Piiskopilinnuse vahelisel alal kõigile möödujatele igal ajal nähtav. Soovitame vaid tulla hämaral või pimedal ajal!

Oma hääle Elo valgusinstallatsioonile saab anda siin.