TEAVITUS! Haapsalu Kunstikooli tegevus alates 16. märtsist.

Haapsalu Kunstikool on seoses koroonaviiruse leviku tõkestamisega suletud alates esmaspäevast, 16. märtsist.

Õppetegevus kunstikooli ruumides on peatatud, kuid korraldatud distantsõppena:

• I-IV kursuse õpilastega võtavad õpetajad ülesannete jagamiseks ja juhendamiseks ühendust järgmise nädala alguses. Kõige mugavam ja kiirem võimalus selleks on Facebook Messengeri rakendus, millest tulenevalt palume I-IV kursuse õpilastel lisada oma õpetajad Messengeri kontaktidesse.
  • Kunstiringi ja ettevalmistusklasside õpilastele edastame ülesanded, mida palume kunstikooli suletud olemise ajal kodus iseseisvalt teha, vanemate kaudu samuti uue nädala algul.

Täiskasvanute kursuste tunnid jäävad ära! Kellel on soov oma pooleli olev töö koju võtta, siis palume sellele järele tulemise aeg eelnevalt kokku leppida!

Vajadusel saab õpetajatega kontakti meili teel, meiliaadressid on leitavad meie kodulehelt kontaktide alt.

Soovime kõigile tugevat tervist ja rahulikku meelt!