TEAVITUS! Õppetöö korraldus alates 1. novembrist!

Seoses Vabariigi Valitsuse korraldusega (https://www.kriis.ee/et/uudised/valitsus-kiitis-heaks-korralduse-covid-19-epideemia-ohjeldamiseks) koroonaviiruse tõkestamiseks, tuleb võtta kasutusele rangemad meetmed alates 1. novembrist 2021.

MASKID

• Alates 12. eluaastast (sh) on maski kandmine kunstikooli tundides rangelt soovituslik!
  • Täiskasvanute huvitegevuses on maskid kohustuslikud kõigile, nii õpetajatele kui ka täiskasvanud õpilastele.
  • Palume võtta kaasa oma mask. Vajadusel on maskid saadaval ka kooli välisuste juures, nende puudumisel küsida õpetajalt.

KIIRTESTID

• Ootamatult tekkinud haigustunnuste ilmnemisel on võimalik end kiirtestida. Testid on koolis olemas. Kiirtestimise soovist teada anda õpetajale, kes suunab õpetajate tuppa testi tegema. Vajadusel võimalik ka  kehatemperatuuri puutevabalt mõõta.

MEELDETULETUSEKS:

• Haigena ole kodus!
  • Kunstikooli kontaktõppest on lubatud osa võtma õpilased, kellel on lubatud samal päeval viibida üldhariduskooli tundides kontaktõppes.
  • Enda või lapse puudumisest anda teada Stuudiumis.
  • Täiskasvanute huvitegevuses võivad osaleda vaid COVID-19 vaktsineerimispassi või läbipõdemistõendit omavad õpilased.
  • Õpetajal on õigus haigustunnustega õpilane koju saata.

Püsigem terved!