Stuudiumi kasutuselevõtt Haapsalu Kunstikoolis

On rõõm teada anda, et Haapsalu Kunstikool on Stuudiumi kasutuselevõtuks valmis.

Stuudium on koolidele loodud veebirakenduste komplekt, mis võimaldab õpetajatel täita päevikut, jagada õppematerjale, suhelda õpilaste ja lapsevanematega.

Meie soov on lisaks õppetööga seonduvale kanda Stuudiumisse üle ka kogu infovahetus kooli ja lapsevanemate vahel. Sellega seoses palume Stuudiumisse teha kontod:

• kunstiringide õpilaste vähemalt ühel lapsevanemal;
  • ettevalmistusklasside õpilastel ja vähemalt ühel lapsevanemal;
  • I-IV kursuse õpilastel ja vähemalt ühel lapsevanemal;
  • avatud stuudio õpilastel ja vähemalt ühel lapsevanemal;
  • täiskasvanud õpilastel.

Lihtne ja arusaadav juhend Stuudiumisse sisse logimiseks on leitav siit: https://abi-haapsalukunstikool.ope.ee/info/kasutajakonto/uued-kasutajad.

Haapsalu Kunstikooli poolt on süsteemi kantud õpilaste andmed ja kunstikooli avalduse esitanud lapsevanema andmed (kaasa arvatud isikukoodid ning meiliaadressid).

Andke julgelt teada, kui kellelgi tekib probleeme-küsimusi seoses Stuudiumiga. Kindlasti leiame koos lahenduse!