Oru kooli õpilastööde näitus

19.12.2023 - 06.01.2024
Näituse asukoht: Majasaal

19. detsembrist 2023 kuni 6. jaanuarini 2024 on Haapsalu Kunstikooli majagaleriis võimalik külastada Oru kooli õpilastööde näitust. Välja on pandud maalid, keraamika ja üks mõnus Minion, kes on sündinud kasutatud metallesemele keevitusega uue elu andmisega.

Selle näituse kuraator on 9. klassi õpilane Sandra Rakaselg ja see on tema loovtöö.

Eksponeeritud on nii praeguste õpilaste kui ka vilistlaste töid. Akrüül- ja õlimaal, keraamika ja taaskasutuskunst. Veidike on ka pisut mõtlema panevat popkunsti.

Keraamikast on esindatud nii üksikuid figuure kui ka kompositsioone. Akvaariumis toretsev keraamiline kompositsioon „Sõbrad suhtlevad“ võitis kevadel Tallinnas Kullo lastegaleriis aset leidnud laste- ja noorte keraamikakonkursil oma vanusegrupis ühe esikohtadest (esikohti anti välja mitu).

Tulge vaatama!

Tööd on valminud Oru kooli kunstiõpetuse õpetaja Aive Nõupuu juhendamisel.