Näitus “Kunst muusikas ja muusika kunstis”

Haapsalu Kunstikooli õpilastööde näitus: “Kunst muusikas ja muusika kunstis” on vaatamiseks väljas C. Kreegi nim. Haapsalu Muusikakoolis.

Käesolev näitus on osa ühisprojektist C. Kreegi nim. Haapsalu Muusikakooliga, mille raames korraldasime esimest korda ajaloos 20. märtsil 2018 lõimumispäeva Haapsalu Kunstikoolis. Osad siin näitusel olevad pildid on tehtud just sel koostööpäeval, aga ka peale sündmust inspireerituna muusikakooli õpilaste ja õpetajate esitatud muusikast ja instrumentidest.

Oma nägemuse on pildile seadnud kunstiringi, ettevalmistusklassi, II kursuse ja ka täiskasvanud joonistuskursuse õpilased. Näitus on avatud 31. maini.

Autorid: Merit Karolin Varbola, Gisele Sinimeri, Ellinor Sild, Karine Kesküla, Andra Posti, Johannes Saareväli, Reli Rosenberg, Inge Teslikova, Ingvar Sedman, Roger Pedak, Külli-Ki Raidla, Kersti Falk.

Juhendajad: Paula Marit Leiumaa, Annely Lember, Aide Leit-Lepmets, Rait Rosin.