KunstikooliÖÖ 2022

Reedel, 04.-05. novembril toimus taas Haapsalu Kunstikooli traditsiooniline KunstikooliÖÖ, mille teemaks seekord “Jäljed”

I-IV kursuse õpilasi kogunes kooli 27, et veeta ühiselt üks sisukas õhtu, väheste unetundidega öö ning unine hommik.

Õhtu alguses, mil meel veel värske ja mõte jooksmas, sai maha istutud ning kogutud ideid 2023. aasta kevadel Haapsalu Linnagaleriis avatava näituse tarbeks. Mõtted said paberile talletatud ja edasi jätkub juba ideearendus ning teostus igapäevastes koolitundides.

Pisikese pausi järel sai kohtutud Haapsalu Kunstikooli 2001. aasta vilistlase ja tattookunstniku Sergei Dutoviga, kelle juhendamisel sai igaüks endale käe peale oma enda isikliku tattoo. Hetkel küll siiski ajutise!

Ajakavas näpuga järge ajades jõudsime nüüdseks meelelahutusprogrammini. Ees ootas aaretejaht, kus aardeks ei olnud mitte ese vaid tegevus. Nimelt jõudsid kõik osalejad peale erinevate ülesannete sooritamist välja korraldajate poolt saladusse jäetud keldridiscole.

Edasi oli juba õpilaste vaba valik, kas jääda koos õpetajatega jalga keerutama või suunduda majagaleriisse õpetaja Kareli eestvedamisel hundimängu mängima, ilma milleta ei ole viimastel aastatel möödunud ükski ühisüritus.

Sealt edasi juba vaba programm, mille järel vapramad suikusid varajastel hommikutundidel, kui üldse…

Aga hommikul…

Aga hommikul ootasid kõiki õpetaja Aide küpsetatud pannkoogid!

Ja kui lugeda õpilaste tagasisidelehti, siis võis leida sealt KunstikooliÖÖ 2022 kokkuvõtteks lause:

"See oli best ever"!