Koomiksikonkursil “Koomiks on kunstiteos” said ära märgitud ka Haapsalu Kunstikooli ettevalmistusklasside õpilaste tööd

20. märtsil 2023 kuulutati välja Eesti Kunstikoolide Liidu kunstikonkursi “Koomiks on kunstiteos” võitjad ja tehti teatavaks žürii poolt äramärkimist väärivad tööd. Kokku laekus konkursile veidi enam kui 400 tööd 45-st Eesti huvi- ja üldhariduskoolist. Haapsalu Kunstikoolist osales konkursil 17 ettevalmistusklassi õpilase koomiksit, mis valmisid õpetaja Aide Leit-Lepmetsa juhendamisel.

Žürii koosseisu kuulus graafiliste novellide autor ja kunstnik Veiko Tammjärv ning kunstnik ja karikaturist Valdek Alber

Esikolmiku ning äramärkimist leidnud töödest pannakse edaspidi kokku rändnäitus.