KÄRT KLOOSTER võitis plaadikujunduskonkursil “Helikandja nägu” ühe peaauhindadest!

Kolmapäeval, 05. juunil 2024 autasustati Lihula mõisas plaadikujunduse konkursi “Helikandja nägu” võitjaid. Konkursile laekus pooltuhat tööd, mis on ühtlasi ka Eesti Kunstikoolide Liidu poolt korraldatud konkurssidele saadetud tööde rekord.

Konkurss toimus kolmes vanusegrupis. Žürii koosseisus Siim Nestor, Argo Vals, Ewert Sundja, Heiko Leesment, Anu Juurak, Hannes Paesoo ja Lisethe Niilus pidas  12-15-aastaste vanuserühma peaauhinna vääriliseks meie kooli II kursuse õpilase KÄRT KLOOSTER´i plaadikujundust “Not on my watch!”. Töö valmimisel oli abiks juhendaja Karel Rahu.

Palju õnne Kärt ja Karel!

40 väljavalitud konkursitööd on üleval näitusel Lihula mõisas, mis jääb uudistamiseks avatuks kuni juulikuu lõpuni.