Kaja Hintsi maalinäitus “Piknik ehk lõbus jalutuskäik”

26.06.2019 - 14.07.2019
Näituse asukoht: Majasaal

„PIKNIK EHK LÕBUS JALUTUSKÄIK“

Piknik on midagi, mis tavaliselt toimub suvel, tekitab meeldivat ärevust, põnevust ja ootusi. Iial ei tea, kellega kokku võid trehvata, kuidas kõik kulgeb ja lõpuks välja kukub. Mida võtta või mida jätta. Igale maitsele midagi.

Igal juhul on piknik seotud väikese jalutuskäiguga toredates kohtades. Loodan pakkuda Sulle rõõmsat ja fantaasiarikast seiklust siin väikeses saalis. Pildid maalitud akrüüliga või kollaaž, ajavahemikul 2013-2019.

Teekond algab  päikseliselt lapsepõlvemaalt kus tütarlaps keraga sümboliseerib elutee algust, kõik on alles ees … . Rada suundub rõõmsalt hüpleva varese seltsis heinamaale kus armunud paarike käsikäes suve naudib … meenub esimene armastus.

Samas läheduses toksib usinasti üks plastist üleskeeratud kana … teenides omale igapäevast leiba, sümboliseerimaks neid, kes suveajal tööd rügavad.

Vahel võib tulla tahtmine põgeneda … palmi alla … kuid usu, just head sõbrad on need, kes aitavad Sul leida lumikellukesi talvekülmas. On meilgi soojad suveööd … romantilised augustiööd lõkke ääres,  meenub ehk …kunagi, kusagil… kellegagi. Ja mis saab siis, kui kliima soojeneb ja Eestist saab kõigi Eesti !?

Piknikul ikka juhtub, eriti kui lemmikud kaasas on. Meenub, kui kolme koeraga sai mererannas pikniku peetud … kallis mälestus. Liivased vorstid läksid kõik koertele. Seda kirjeldabki pilt, mille nimi „Piknik“.

Ja nagu ikka, suvel suusad nurka ja veganiks!

Loodame, et murepilved ei varjutaks meie sinist taevalaotust ja armastajad leiavad teineteist ikka ja alati!  Ilusat elu kõigile!!!

KAJA

Näituse “Piknik ehk lõbus jalutuskäik” pidulik lõpetamine 14. juulil 15.00 Haapsalu Kunstikooli majagaleriis.

Näitus ootab külastajaid kuni 14. juulini 2019.