Haapsalu linna lasteaedade vabaõhunäitus “HAAPSALU LINNA SÜNNIPÄEV 745”: Haapsalu Kunstikooli ja Haapsalu linna lasteaedade ühisprojekt

01.04.2024 - 09.06.2024
Näituse asukoht:

Alates 01. aprillist kuni 09. juunini on Haapsalu Kunstikooli (Jaani 2) Piiskopilinnuse poolsel maja nurgal võimalik osa saada Haapsalu linna lasteaedade vabaõhunäitusest “Haapsalu linna sünnipäev 745”.

Näituse perioodid ja osalevad lasteaiad:
01.-14. aprill            Uuemõisa Lasteaed-Algkool ja Ridala Põhikooli Lasteaed
15.-28. aprill            Pääsupesa Lasteaed
29. aprill-12. mai      Tarekese Lasteaed
13.-26. mai               Vikerkaare lasteaed
27. mai-09. juuni       Haapsalu Vanalinna lasteaiad (Tõruke ja Päikesejänku)

Näitusetööd valmivad vabalt valitud tehnikas A4 ja A3 formaadis. Tööde valiku teostavad lasteaiad.

Näitus on avatud 7 päeva nädalas 24 tundi järjest. Tule siis, kui Sulle kõige paremini sobib!

Toredat külastamist!

Vabaõhunäituse näol on tegu Haapsalu Kunstikooli ja Haapsalu linna lasteaedade ühisprojektiga, mis sai alguse 2023. aastal. “Lasteaedade vabaõhunäituse” idee sündis lasteaedade soovist korraldada näitust Haapsalu Kunstikooli majagaleriis, mille takistuseks sai aga vabade aegade puudus näitusegraafikus. Sellest tekkis mõte tekitada väikeste kunstisõprade tööde väljapanekuks lisapind.