Haapsalu Kunstikooli Ridala osakonna õpilastööde näitus “Sammud”

17.05.2022 - 05.06.2022
Näituse asukoht: Majasaal

Ridala osakonna ülevaatenäitus seob vaataja jaoks tervikuks maalid, kompositsiooniharjutused ja joonistused. Esindatud on esimese, teise, kolmanda ja viienda kursuse käesoleva õppeaasta loominguparemik.

Samuti on väljas viienda kursuse lõputööd, mis märgivad ühe etapi lõppu ja kindlasti uue ja avara algust.

Iga lõpetaja on omandanud viie aasta jooksul oma käekirja, mis antud töödest ilmekalt läbi kumab.

Pikk tee on veel minna, et läbi kogemuste ja katsetuste lihvida oma annet ja oskusi. Jõudu ja loomisrõõmu neile!

Näitusel esindatud teemad:

1. Esimese kursuse monokroomne maaliharjutus.
  2. Teise kursuse akvarellitehnika ja põnev kollaažtehnikas töö.
  3. Kolmanda kursuse kollaažtehnikas tööd ja etüüdid punases.
  4. Viiendalt kursuselt on lisaks lõputöödele väljas suuremõõtmelised kollaažtehnikas tööd ja arhitektuurijoonistused.

Head vaatamist!

Juhendaja: Annely Lember