Haapsalu Kunstikooli ja MTÜ Haapsalu Frankofiilide Ühingu koostöös valminud näitus “Merci”

Haapsalu Kunstikool ja Haapsalu Frankofiilide Ühing MTÜ esitleb näitust:
”Merci”

Sõna ”merci” tuleneb prantsuse keelsest sõnast ja tähendab ”tänu” või ”aitäh”. Näitus kõneleb 23 lapse tehtud joonistuste kaudu tänulikkusest, heatahtlikkusest, austusest ja sõprusest. Kunstikooli ettevalmistusklassi õpilased õppisid joonistamise kõrval tundma mitmeid riike, kus kõneldakse prantsuse keelt.

Koostöös Haapsalu Frankofiilide Ühingu MTÜ esindaja Stephane Claveli´ga saab see näitus rändama Tallinna: Ehte Humanitaargümnaasiumi ja Prantsuse Instituuti. Kodulinna jõuab näitus tagasi aprilli algul, kui Haapsalu lasteraamatukogus avatakse 10. aprillil kell 16.30 ”Merci” näitus kõigile huvilistele.

Näitusel osalevad Haapsalu Kunstikooli ettevalmistuskursuse õpilased:

Leene Ilves, Kete Jaaniste, Maria-Elizabeth Greben, Kaarel Kõuts, Teele Sahk, Anna Seppi, Georg Särg, Brita-Eliise Laanesoo, Aria Eliise Kelly, Nora Laas, Adele Maivel, Ronja Poolmaa, Lisann Tomson, Marten Aljas, Johann Emil Klemmer, Annabel Loorits, Sofia-Loora Tohvre, Janika Shama, Maria Lepik, Lenna-Lii Mäepere, Marit Kallas, Darja Rohula.

Juhendaja: Aide Leit-Lepmets.

”Aitäh meie näituse külastajatele”
”Merci aux visiteurs de notre exposition”