Haapsalu Kunstikooli II kursuse tasemetööde näitus

01.09.2022 - 24.09.2022
Näituse asukoht: Majasaal

24. septembrini on Haapsalu Kunstikooli majagaleriis võimalik näha 2021/22. õppeaastal valminud II kursuse tasemetöid.

Haapsalu Kunstikooli II kursuse õpilastel on õppeaasta lõpus peale arvestuste kohustus teha ka tasemetöö enda poolt valitud õppeaines. Tasemetöid hindab komisjon, kellele on vaja oma tööd esitleda. Tegemist on vaheastmetööga, valmistamaks õpilast ette IV kursuse lõputööks.

Eelmisel õppeaastal esitles oma tasemetööd kuus õpilast.

Viie maalitöö juhendajaks oli kursuse juhendaja Aide Leit-Lepmets, keraamika valmis Indrek Jetsi juhendamisel.

Lisaks lõputööle on näitusel väljas ka 2022. aasta Ilon Wiklandi nimelise noore kunstniku preemia konkursil osalenud kunstikooli õpilaste Heile Eisenschmidti ja Kirke Mariken Kirsi tööd. Illustratsioonid valmisid muinasjutule “Ilus roos”.

Kirke Mariken Kirs pälvis konkursil tulevikulootuse eripreemiaŽürii sõnul tabas Kirke oma töödega väga hästi loo meeleolu. Silmapaistev oli tema julge ja jõuline lahendus.

Olete oodatud näitust külastama!