Haapsalu Kunstikool tähistas sõbrapäeva

2023. aasta sõbrapäev sattus eriti toredale päevale, sest selle aasta 14. veebruar oli teisipäev. Päev, mil koolimajas viibib kõige enam õpilasi ja õpetajaid ehk kunstikooli suurimaid sõpru. 
 
Sõbrapäeva värvid on roosa ja punane ning selle päeva juurde kuulub rohkesti südameid. Nii ka meil. Roosat ja punast silmas igal sammul ning südameid jagus nii riietele, lauale, seintele kui ka nägudele. Enim leidis värvilisi südameid siiski kunstikooli seintelt, mis andis taaskord võimaluse pidada maha üks korralik südamejaht.

Mida kujutab endast kunstikooli SÜDAMEJAHT? Südamejaht on võistlus kunstiringide õpilastele, kus ülesandeks on leida üles maja peale peidetud värvilised südamed. Kuna tegu on võistlusega, siis otse loomulikult ootab kõige rohkem südameid kogunud võistlejat ka auhind. Südamejahist on aastate jooksul kujunenud kunstikooli sõbrapäeva traditsioon. Sellel aastal kaasasime korraldustiimi ka õpilasaktiivi liikmed, kes lõikasid valmis südamed ja viisid läbi võistluse. 

Lisaks traditsioonide jätkamisele soovisime sellel aastal tuua päeva ka midagi uuenduslikku. Siin tuli meile appi @Selfijaam, kes tõi päeva veelgi rohkem elevust ja pakkus fotomeenutusi. Tänu @Selfijaamale said kõik sõbrad üles pildistatud ja iga sõber kaasa võtmiseks foto näpuvahele.