Eesti Kunstikoolide Liidu õpetajate näitus “Suve kiired”

28.09.2018 - 18.10.2018
Näituse asukoht: Hoovisaal

Olete oodatud sel reedel, 28. septembril kell 18 kunstikooli hoovigaleriisse avama näitust „Suve kiired“. Näituse tööd on valminud sel suvel Eesti Kunstikoolide Liidu poolt korraldatud kunstiõpetajate suvelaagris Topul. Tegemist on rändnäitusega, mis alustab oma teekonda Haapsalus ja liigub siis mööda Eestimaa kunstikoole ja galeriisid.

10 päevasest kahe vahetusega laagrist võttis osa 34 kunstiõpetajat nii kunsti- kui üldhariduskoolidest. Mõni õpetaja osaleb näitusel ühe, mõni aga isegi mitme tööga.

Kunstiõpetajate suvelaagri juhendajateks olid: Enn Tegova, Kadri Kangilaski, Naima Neidre ja Marju Bormeister. Näitusel saab näha nii õlimaale, kuivnõela ja monotüüpiat.

„Suve kiired“ näitus on Haapsalu Kunstikooli hoovigaleriis avatud 28.09-18.10.2018 galerii lahtiolekuaegadel: T-R 14-18 ja L 12-16 tasuta.

Topu kunstilaagri toimumist on toetanud Eesti Noorsootöö Keskus ja Haridus-ja Teadusministeerium.