Akende kujundamise konkurss “Rõõmustajad pimedas”

Akende kujunduste autorid: Siie Grete Klemmer, Robi Mäepere, Sophie Elizabeth Borchers, Riin ja Rael Engman, Emily Laurmann, Anete Pindmaa.

Aitäh, et tõite valgust ja helgust sellesse pimedasse aega!

Novembrikuu alguses esitas Eesti Kunstikoolide Liit (EKKL) üleskutse huvi- ja üldhariduskoolidele ja noortekeskustele, võtta osa akende kujundamise konkursist, muutes seeläbi pühadeaeg erilisemaks!

Rohkem infot konkursi kohta EKKL-i kodulehelt!

Haapsalu Kunstikooli õpilasaktiivi noored otsustasid üleskutsega liituda. Akende kujundused valmisid õpilaste vabast ajast ja tahtest. Meil jäi üle neid vaid vajalike materjalidega toetada.

Kõik konkursile saadetud tööd koondatakse 14. detsembriks EKKLi facebooki lehel ühiskausta ning algab rahvahääletus. Rahvahääletus lõpeb 21. detsembril kell 23.59

Kõige enim hääli saanud töö saab peapreemia. Igaüks saab hääletada oma lemmiku poolt!

Kel ei õnnestu tulla Haapsalu vanalinna tulemust oma silmaga vaatama, siis kindlasti pakuvad õpilaste kujundused rõõmu ka fotode kaudu!