Aide Leit-Lepmets – “Mis? Miks? Kus? Kes? Kas? Ohohhh! – õppeülesannete konkursi 2. koht

Haapsalu Kunstikooli õpetaja Aide Leit-Lepmets saavutas Eesti Kunstikoolide Liidu poolt korraldatud õppeülesannete konkursil “Mis? Miks? Kus? Kes? Kas? Ohohhh!” tööga “KAASAEGSE KUNSTI SÕNUMI EDASTAMINE LÄBI TRADITSIOONILISE KUNSTITEOSE KASUTAMISE” 2. koha. Töö eesmärk: Õppida leidma vastavalt etteantud teemale kunstiteos kunstiajaloost ja selle teose kaudu oma ideed edasi andma. Õppeülesande praktilises läbitegemises osalesid Haapsalu Kunstikooli I kursuse õpilased. Valminud tööd on nähtavad ka Haapsalu Kunstikooli hoovigaleriis oleval näitusel kuni 13. juunini.

Konkursi tutvustus leitav siit

Äramärgitud sai ka Haapsalu Kunstikooli Ridala osakonna õpetaja Margit Maldi õppeülesanne “OHOHH Kalevipoeg joob teed”. Valminud tööd on üleval Haapsalu Kunstikooli keldrigalerii näitusel kuni 13. juunini.

Konkursi tulemustega saab tutvuda siin.

Konkursile laekus 29 tööd 21 autorilt tööga.