Tunniplaan lastele

Kunstiring I

juhendaja: Paula Marit Leiumaa

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Teisipäev
Pilditund (maaliklass)15.00-16.30Paula Marit Leiumaa
Neljapäev
Vormiõpetus (keraamika)14.00-15.30Karel Rahu

Kunstiring II

juhendaja: Paula Marit Leiumaa

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Teisipäev
Pilditund (maaliklass)16.30-18.00Paula Marit Leiumaa
Neljapäev
Vormiõpetus (keraamika)15.30-17.00Karel Rahu

Ettevalmistus I

juhendaja: Aide Leit-Lepmets

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Esmaspäev
Maal15.00-16.30Elis Saareväli
Kolmapäev
Keraamika15.00-16.30Karel Rahu
Neljapäev
Kompositsioon14.00-15.30Aide-Leit Lepmets

Ettevalmistus II

juhendaja: Aide-Leit Lepmets

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Teisipäev
Keraamika15.45-17.15Karel Rahu
Kolmapäev
Maal15.00-16.30Aide Leit-Lepmets
Neljapäev
Kompositsioon15.30-17.00Aide Leit-Lepmets

Ettevalmistus III

juhendaja: Aide Leit-Lepmets

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Esmaspäev
Keraamika15.00-16.30Indrek Jets
Kolmapäev
Maal16.30-18.00Aide Leit-Lepmets
Neljapäev
Kompositsioon17.00-18.30Aide Leit-Lepmets

I kursus

juhendaja: Karel Rahu

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Esmaspäev
Maal18.00-20.15Elis Saareväli
Teisipäev
Joonistamine15.00-17.15Indrek Jets
Kolmapäev
Kompositsioon16.30-18.45Karel Rahu
Neljapäev
Keraamika17.00-18.30Karel Rahu

II kursus

juhendaja: Elis Saarevli

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Esmaspäev
Keraamika16.30-18.00Indrek Jets
Teisipäev
Kompositsioon15.45-18.00Aide Leit-Lepmets
Kolmapäev
Joonistamine16.30-18.45Elis Saareväli
Neljapäev
Maal15.00-17.15Elis Saareväli

III kursus

juhendaja: Aide Leit-Lepmets

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Teisipäev
Joonistamine17.15-18.45Indrek Jets
 
Kunstiajalugu18.45-20.15Indrek Jets
Kolmapäev
Maal18.00-20.15Aide Leit-Lepmets
Neljapäev
Kompositsioon18.30-20.45Aide Leit-Lepmets
Reede
Vormiõpetus15.00-16.30Aide Leit-Lepmets
 
Joonistamine16.30-18.00Indrek Jets

IV kursus

juhendaja: Indrek Jets

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Esmaspäev
Joonistamine16.30-18.00Elis Saareväli
 

Vormiõpetus

18.00-19.30Indrek Jets
TeisipäevKunstiajalugu17.15-18.45

Karel Rahu

 Joonistamine18.45-20.15

Elis Saareväli

KolmapäevKompositsioon16.30-18.45

Indrek Jets

NeljapäevMaal17.15-19.30

Elis Saareväli

 

Haapsalu Kunstikooli Ridala osakond

juhendaja: A. Lember / M.Mald

Päev

Õppeaine

Kellaaeg

Õpetaja

Esmaspäev

Kunstiajalugu III k.
Maal I / Keraamika II
Maal
Joonistamine

10.55-11.45
13.45-15.15
15.15-16.00
16.00-16.45

A. Lember
A. Lember / M. Mald
A. Lember
A. Lember

 TeisipäevKunstiajalugu III k.
Joonistamine
14.40-15.35
15.25-15.55
A. Lember
A.Lember
 KolmapäevMaal II / Keraamika I
Maal
Kompositsioon
13.45-15.15
15.15-16.00
16.00-16.45
A. Lember / M. Mald
A. Lember
A. Lember
 NeljapäevKompositsioon
Joonistamine III k.
15.25-16.55
16.55-17.40
A. Lember
A.Lember

M. Mald :

  • Keraamika 2 tundi + 2 tundi 

A. Lember

  • Maal 3 tundi + 3 tundi
  • Kompositsioon 3 tundi
  • Joonistamine 3 tundi
  • Joonistamine 1 tund ainult III k.
  • Kunstiajalugu 2 tundi ainult III k.